RPG mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pašto dėžutės

2 posters

Go down

Pašto dėžutės Empty Pašto dėžutės

Rašyti  Nelly Džouns Sk. 11 02, 2008 10:48 am

Simona atėjo į paštą. Ten ji norėjo parašyti laišką tėvams. Mergaitė pamatė staliukus ir tušinukus. Sima ten atėjo ir pradėjo ant popieriaus lapo rašyti laišką: Labas, mama, labas, tėti. Noriu pasakyti, kad toje mokykloje labai linksma. Aš esu paskirta į drugelio sparno koledžą. Ten yra paskirta viena mergaitė Anna Lurdž. Mes su visai geros draugės. Taip pat pradėjau lankyti psichologijos pamokas- jos labai įdomios ir taip pat mokytoja labai miela. Labai norėčiau, kad man atsiųstumėte truputį pinigų nors 100 litų. Nes ten nusipirkai gyvūną ir dar žieminius batus. Tikrai reikėtu pinigų.
Su meile Simona


Simona parašiusi laišką įdėjo jį į voką ir užrašiusi adresą, užklijavusi pašto ženklą įmetė jį į pašto dėžutę. Sima pamatė, kad kaip tik ateina paštininkas. Simona gražiai pasisveikino:
-Laba diena.
Paštininkas nusišypsojęs pasakė:
-Laba diena.
Meragaitė pasižiūrėjo kaip paštininkas įsidėjo laiškus į krepšį. tai pamačiusi Simona nusišypsojo ir išėjo iš pašto.
Nelly Džouns
Nelly Džouns
Pirmakursis
Pirmakursis

Pranešimų skaičius : 54
Miestas : panevėžys
Registration date : 2008-10-26

Atgal į viršų Go down

Pašto dėžutės Empty Re: Pašto dėžutės

Rašyti  Dorothy James Antr. 11 04, 2008 7:27 am

Dorothy atėjo į paštą parašyti laiškelį savo draugui ir sesei. Ji nuėjo prie stalo. Ant jo mėtėsi popieriaus lapai ir pora tušinukų. Dora atsisėdo ant kėdės prie stalo ir paėmė popieriaus lapą, o tušinuką pasiėmė iš rankinės. Iš pradžių parašysiu laišką draugui,-pagalvojo ji ir pradėjo rašyti. Netrukus popeiriaus lape mirgėte mirgėjo nuo žodžių. O Dorothy rašė tai: "Labas, drauge mano. Kaip sekasi? Man sekasi nuostabiai. Labai tavęs pasiilgau. Tikiuosi, kad ir tu manęs. Kaip tavo šuniukai? Kai grįšiu namo būtinai duosi man vieną šuniuką. Tikiuosi jis susidraugaus su mano kanarėle. Net nesugalvojau jai vardo. Gal turi ką patarti? Būtų labai gerai. Man mokykloje sekasi puikiai. Mokinių jau turėjau. Jie tikrai labai šaunūs. Tokia Scarlett L' Moon ir Simona Fileding labai linksmos ir fainos. Na, gerai. Tikiuosi sulaukti tavo atsakymo. Bučiuoju. Dora.

Parašiusi laišką draugui Dorothy brūkštelėjo kelias eilutes draugei Evelinai ir laiškus sudėjusi į vokus, užklijavusi pašto ženklus ir įmetė juos į dėžutę ir išėjo.
Dorothy James
Dorothy James
Profesorė
Profesorė

Pranešimų skaičius : 79
Age : 31
Registration date : 2008-10-26

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume