RPG mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skaityklos staleliai

4 posters

Go down

Skaityklos staleliai Empty Skaityklos staleliai

Rašyti  Nelly Džouns Tr. 10 29, 2008 7:36 am

Simona atėjo į skaityklą. Sima pamatė daug įvairių knygų. Ji pasiemė vieną knygą apie patarimus kaip siekti savo tkslo. Knyga vadinosi "Nepasiduok tik eik į priekį". Mergaitė su susidomėjusi skaitė įdomią knygą jai tokios knygos labai patiko. Simona pasiemė iš rankinės skirtuką. Sima įdėjo jį į vietą kur baigė skaityti. Na gal reikėtu pasiimti dar kokią panašią knygą?- garsiai pagalvojo Simona.
Mergaitė nuėjo pasiimti dar daugiau knygų. Susirado dar kelias tos pačios knygos dalis. Simona laiminga atsisėdo ir pradėjo skaityti.
-Kokios įdomios,- pasakė Simona.
Mergaitė perskaičiusi vieną knygą padėjo ją į šalį ir pradėjo skaityti kitą tos knygos dalį.
Nelly Džouns
Nelly Džouns
Pirmakursis
Pirmakursis

Pranešimų skaičius : 54
Miestas : panevėžys
Registration date : 2008-10-26

Atgal į viršų Go down

Skaityklos staleliai Empty Re: Skaityklos staleliai

Rašyti  Dorothy James Tr. 10 29, 2008 9:43 am

Dorothy atėjo į skaityklą. Ji norėjo dar pasiskaitinėti kokią knygą ar žurnalą ir nuėjo atsissėsti. Prie vieno staliuko pamatė Simoną. Ji nusišypsojo ir nuėjo prie jos.
-Sveika, Simona. Ką veiki?-paklausė Dora ir pasikabino rankinę ant kėdės atlošo. -Kažką įdomaus skaitai? Aha, tikrai įdomu,-pasakė ji, pažiūrėjusi, ką skaito Simona ir nuėjo apsidairyti, ką galėtų paskaityti. Ant vieno stalo buvo sukrauti įvairūs žurnalai. Dorothy pervertė keletą, bet žurnalai jos nesudomino. Ji žengė prie knygų lentynos. Pervertė keletą knygų ir pasiėmė paskaityti detektyvą "Įvykiai prie vandenų". Atsisėdo prieš Simoną ir įniko skaityti.
-Ak, kokia aš nemadagi,-tarstelėjo Dorothy ir iš rankinės pasiėmė irisų. -Štai imk,-pasiūlė Simonai ir pati pasiėmė vieną.
Dorothy James
Dorothy James
Profesorė
Profesorė

Pranešimų skaičius : 79
Age : 31
Registration date : 2008-10-26

Atgal į viršų Go down

Skaityklos staleliai Empty Re: Skaityklos staleliai

Rašyti  Nelly Džouns Tr. 10 29, 2008 10:29 am

Simona skaitė ir išgirdo, kad jai už nugaros kažkas kalba. Mergaitė atsisuko ir pamatė savo mokytoja Dorothy.
-Labas, Dorothy. Aš čia atėjau paskaityti knygų ir tiek. Na taip skaitau labai įdomias knygas,-pasakė Simona profesorei.
Sima sekė Dorothy kiek vieną žingsnį. Kai pamatė, kad ji taip pat pasiėmė knygą mergaitė pažiūrėjo kokia tai knyga. Detektyvas? Ooo... įdomu.-mintyse pagalvojo Simona.
Sima pamatė, kad profesorė siūlo jai irisų. Simona pasiėmė porą saldainių ir pasigardžiuodama suvalgė.
-Mmm... kokie skanūs,-pasakė mergaitė.
-O, Dorohty, turi kokį gyvūną?-paklausė Simona profesorės.
Nelly Džouns
Nelly Džouns
Pirmakursis
Pirmakursis

Pranešimų skaičius : 54
Miestas : panevėžys
Registration date : 2008-10-26

Atgal į viršų Go down

Skaityklos staleliai Empty Re: Skaityklos staleliai

Rašyti  Dorothy James Kv. 10 30, 2008 2:01 am

Dorothy kramtydama saldainį pakėlė galvą, išgirdusi Simonos klausimą.
-Turiu. Kanarėlę nusipirkau. Labai judri,-juokdamasi pasakė ir įniko skaityti knygą.
Perskaičiusi pusę detektyvo pasakė Simonai:
-Na, aš ir eisiu, Simona. Jau perskaičiau pusę detektyvo. Padėsiu atgal ir tikiuosi, kad dar teks jį pabaigti,-tarė ir nuėjo padėti knygos atgal į vietą.
Kai knyga buvo savo vietoje, Dora grįžo prie Simonos.
-Štai paisiimk dar saldanių, o aš einu,-pasakė ir davusi Simai tris irisus pasiėmė rankinę, mirktelėjo pirmakursei ir išėjo.
Dorothy James
Dorothy James
Profesorė
Profesorė

Pranešimų skaičius : 79
Age : 31
Registration date : 2008-10-26

Atgal į viršų Go down

Skaityklos staleliai Empty Re: Skaityklos staleliai

Rašyti  Nelly Džouns Kv. 10 30, 2008 3:19 am

-Kaip šaunu, kad turi kanarėlę aš tai turiu katę,-linksmai pasakė Simona profesorei.
Sima vėl pradėjo skaityti knygą. Baigusi skaityti mergaitė padėjo knygas į lentyną ten kur jos ir buvo padėtos.
-Na gerai gali eiti aš irgi jau eisiu,-tarė Sima Dorothy. -O ačiū už saldianius.
Sima suvalgė Dorothy duotus sadainius ir pagalvojo. Gal man reikėtu Princesei maisto nupirkti?
Simona mirktelėjo Dorothy ir išėjo iš skaityklos.
Nelly Džouns
Nelly Džouns
Pirmakursis
Pirmakursis

Pranešimų skaičius : 54
Miestas : panevėžys
Registration date : 2008-10-26

Atgal į viršų Go down

Skaityklos staleliai Empty Re: Skaityklos staleliai

Rašyti  Samara Mitternacht Pir. 11 10, 2008 9:42 am

Palikusi Kudlių lauke griaužti pelių, Sam atėjo į skaityklą.
Pradėjo vaikščiot tarp lentynų ieškodama kokios nors knygos.
Pagaliau vieną pamatė ir pradėjo vartyti.
Pravertė porą puslapių ir nuėjo prie staliuko.
Atsisėdo ir pradėjo skaityti
Samara Mitternacht
Samara Mitternacht
Pirmakursis
Pirmakursis

Pranešimų skaičius : 15
Registration date : 2008-10-28

Atgal į viršų Go down

Skaityklos staleliai Empty Re: Skaityklos staleliai

Rašyti  Scarlett L'Moon Antr. 11 11, 2008 7:59 am

((Nereikia spausti enter po kiekvieno sakinio Pingvinas ))
Scarlett L'Moon
Scarlett L'Moon
Pirmakursis
Pirmakursis

Pranešimų skaičius : 90
Age : 29
Miestas : Jonava_*~
Registration date : 2008-10-26

Atgal į viršų Go down

Skaityklos staleliai Empty Re: Skaityklos staleliai

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume